BAB A.Ş. başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye’de yatırımcı ve arsa sahiplerinin istekleri doğrultusunda çözümler üretir. Uzman kadromuz iş tecrübesini yerel piyasa bilgisiyle birleştirerek katma değerli danışmanlık verir. Küresel akımları güncel olarak takip eden BAB A.Ş., karma proje, perakende, ofis, konut ve sanayi projeleri geliştirmelerinde başarılı sonuçlar sunar. Yatırımcı veya arsa sahibinin proje fikrinden yola çıkan uzman kadromuz her proje için özel koşulları tarafsız bir şekilde tespit eder ve çalışmalarını piyasa gerçeklerine uygun bir şekilde tamamlar.

[toggle title="Finansal Strateji Geliştirme"]

Vizyon sahibi olan girişimcilere yatırım ve büyüme hedeflerini  gerçekleştirebilmeleri  için ihtiyaçlarına yönelik stratejik finansal çözümler oluşturulmasına aracılık eder.

”İşbirlikleriyle Finansal ve Hukuki Danışmanlık, Şirket Alımları ve Birleşmeleri, Girişim Sermayesi, Şirket Değerlemeleri,(Due Diligence) Stratejik ve Finansal Ortaklık Çalışmalarının Yürütülmesi ve Özelleştirme hizmetleri.”

Devam..

[/toggle]

[toggle title="Gayrimenkul Geliştirme"]

Yatırımcı ve arsa sahiplerinin istekleri doğrultusunda çözümler üretir. .Devam..

[/toggle]

[toggle title="Inovasyon"]

Yatırımcının  yaratıcı düşüncelerini yenilikçi çözümlerle eğiterek yenilenmesine aracılık eder. Devam..

[/toggle]

[toggle title="Uyum Programları"]

Yöneticilere yasalara uyum stratejilerinin belirlenmesinde ve rekabet ortamına karşı işletmelerin değişen koşullara  uyum sağlayabilmeleri  için farkındalık yaratır.Devam..

[/toggle]

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

clear formSubmit